Atsiliepimai
“Very good. Will come back”
FE
“Pati geriausia antakių ir blakstienų meistrė, rekomenduoju.”
Aistė
“Lankausi ne pirmą kartą, rezultatu kaskart esu patenkinta :)”
Viktorija
“Greit ir švariai”
Sigita
“Nuostabi meistrė, greitai ir naturaliai dirba. Dėkoju už profesionalumą.”
Aliona
“Puiki meistrystė!!! Grįšiu dar ne kartą 💐”
Julija
“rekomenduoju meistre! depiliacija - atlikta greitai ir puikiai! antakiu dazymas ir korekcija - su pastebejimais ir patarimais , todel rezultatas patinka!!”
Greta
“Puikiai kaip visada :)”
Edita
“👍 tik geriausi atsiliepimai 😊”
Giedre
“Ruta yra tiesiog antakiu feja, auksaranke! Greitai ir preciziskai atliko savo darba. Grisiu ir nuosirdziai rekomenduoju kitiems.”
Iveta